субота, 30. август 2014.

Мићић: Данас нисмо имали исти критеријум код судија (видео)

Дрина је данас у Зворнику поражена са 2:1 од сарајевског Жељезничара.

Утакмицу је обиљежио црвени картон Дејана Узелца у 64. минуту након што је оборио Турковића.

Дрина са десет играча и лошим суђењем уписала трећи пораз (фото/видео)

Зворничка Дрина забиљежила је трећи пораз ове сезоне а овај пут бољи од екипе Драгана Мићића био је сарајевски Жељезничар - 1:2.

Утакмицу у Зворнику је обиљежила изузетно оштра игра оба тима, пропраћена са пет жутих картона и једним црвеним али и лоше суђење Горана Параџика из Љубушког.

Мићић: Респектујемо Жељезничар али идемо на побједу (видео)

Екипа Дрине данас у Зворнику дочекује сарајевски Жељезничар у оквиру 6. кола "БХ Телеком" Премијер лиге БиХ.

Чета Драгана Мићића одрадила је и последње припреме пред утакмицу а екипа је у односу на госте одморнија, јер је имала слободну сриједу.

петак, 29. август 2014.

Ивановић: Жељезничар је добра екипа али ни ми нисмо лоши

Екипа Дрине врши и последње припреме пред сутрашњи меч са Жељезничаром из Сарајева.

Оптимизам не напушта екипу и сви су убјеђени да ће сутра остварити резултат који ће екипу још више удаљити од последња два мјеста на табели.

четвртак, 28. август 2014.

Дрина уз добро расположење и ТВ пренос дочекује Жељезничар

Фудбалери Дрине дочекују у суботу сарајевски Жељезничар у оквиру 6. кола "БХ Телеком" Премијер лиге БиХ.

Зворнички 'плави' су у 5. колу одмарали због гостовања њиховог противника Сарајева њемачком бундеслигашу Борусији Менхенгладбах у Лиги Европе.

среда, 27. август 2014.

Скинут психолошки терет

Премијерлигаши су данас играли утакмице 5. кола док су фудбалери Дрине, због обавеза екипе Сарајева у Лиги Европе, одмарали.

Меч на стадиону Кошево биће одигран 24. септембра а послије друге побједе у сезони све мисли Зворничана су усмјерене на суботу и утакмицу против градског ривала Сарајева, екипу Жељезничара.

понедељак, 25. август 2014.

Мићић: Играчи показали како се бори за боје клуба (видео)

Фудбалери Дрине забиљежили су и другу побједу у "БХ Телеком" Премијер лиги БиХ а овај пут, на свом стадиону, били су бољи од фудбалера Радника из Бијељини резултатом 1:0.

Једини гол постигао је Един Рустемовић у 31. минуту утакмице а тренер Драган Мићић послије утакмице био је презадовољњан побједом.

недеља, 24. август 2014.

У Зворнику пао и други бијељински премијерлигаш (фото/видео)

Зворничка Дрина остварила је нову врло битну побједу.

Послије побједе над екипом Младости у гостима, у Зворнику је данас поражен и други бијељински премијерлигаш Радник са 1:0.

Данас нова утакмица са Радником, улаз слободан!

Нова утакмица 4. кола "БХ Телеком" Премијер лиге БиХ између зворничке Дрине и бијељинског Радника, која је прекинута јуче због јаког невремена, праћеног пљуском, биће одиграна данас од 17 часова.
Пред крај првог полувремена Зворник је погодило јако невријеме а Градски стадион у Зворнику је за само неколико минута личио на базен.

субота, 23. август 2014.

Нова утакмица Дрина-Радник сутра од 17 часова

Утакмица 4. кола "БХ Телеком" Премијер лиге БиХ између зворничке Дрине и бијељинског Радника прекинута је након одиграног првог полувремена због јаког невремена праћеног пљуском.

Против Радника опрезно и концентрисано (видео)

Фудбалери Дрине угостиће данас од 17 часова бијељински Радник у оквиру 4. кола "БХ Телеком" Премијер лиге БиХ.

Послије лошег отварања сезоне и два везана пораза од мостарских премијерлигаша Дрина је у прошлом колу забиљежила важну побједу, и то као гост.

четвртак, 21. август 2014.

Комшијски дерби судиће Милош Гиговић

Фудбалери Дрине дочекаће у суботу од 17 часова бијељински Радник у оквиру 4. кола "БХ Телеком" Премијер лиге БиХ.

Након прве забиљежене побједе, у прошлом колу у Бијељини, Зворничани на крилима добре игре и силно мотивисани желе да потврде "брејк" из 3. кола. Свима је у клубу јасно да се овакве утакмице морају добити јер Радник спада у групу екипа којима је циљ ове сезоне опстанак што значи да су Бијељинци директни конкуренти фудбалерима из Зворника.

уторак, 19. август 2014.

Рустемовић: Резултати ће бити још бољи

Един Рустемовић је један од најбољих играча у екипи Дрине а у суботу се прославио и са прелијепим голом у Бијељини.

Само онај који не прати дешавања у Дрини не зна да Рустемовић итекако зна да постигне гол са велике удаљености.

понедељак, 18. август 2014.

Васић: Побједа у Бијељини ништа не значи ако не побједимо Радник

Када би погледали историју Дрине у претходних пет година сасвим сигурно је да би вам за око запело једно име - Радован Васић.

Mлади везњак Дрине већ дуги низ година успјешно брани боје зворничког премијерлигаша.

Мићић: Добро смо отворили утакмицу (видео)

Суботњом побједом против Младости у Бијељини, екипа Дрине уписала је прве првенствене бодове у "БХ Телеком" Премијер лиги БиХ.

По игри и резултату види се да је чета Драгана Мићића одлично анализирала грешке из претходна два дуела те их у овој утакмици смањила на минимум. Да има још доста да се ради опомиње и црвени картон Дамира Мемовића у 69. минуту.

недеља, 17. август 2014.

Дрина евроголовима стигла до прве побједе (видео)

Фудбалери Дрине забиљежили су прву побједу у "БХ Телеком" Премијер лиги БиХ.

У 3. колу Зворничани су били бољи на гостовању у Бијељини од екипе Младости из Велике Обарске 0:2.

петак, 15. август 2014.

Ђерић: Свести грешке на минимум

Поникао је у редовима Дрине, играо за Инђију и Леотар а пред почетак ове сезоне вратио се у клуб поред Дрине да помогне екипи да избори опстанак у Премијер лиги БиХ.

Свој нови деби у дресу Дрине Бобан Ђерић је имао у Мостару против Вележа када је одиграо свих 90 минута, ипак блажа повреда на тренингу га је спријечила да се докаже пред домаћом публиком у утакмици против Зрињског.

четвртак, 14. август 2014.

Мемовић: Ова екипа има карактер и физиономију игре

У љетном прелазном року екипу Дрине појачало је десет фудбалера а један од њих је Дамир Мемовић.

Овог 25-огодишњег штопера краси висина а са својих 193 центиметра је један од највиших играча у Премијер лиги БиХ.

Адмир Шеховић судија на утакмици Младост - Дрина

У оквиру 3. кола "БХ Телеком" Премијер лиге Босне и Херцеговине фудбалери Дрине гостоваће у Бијељини код екипе Младости из Велике Обарске.

Као што је већ познато, због неиспуњавања услова стадиона у Великој Обарској екипа Младости своје утакмице игра на Градском стадиону у Бијељини.

понедељак, 11. август 2014.

Костић: Поклонили смо побједу Зрињском

Завршено је још једно коло "БХ Телеком" Премијер лиге Босне и Херцеговине а Дрина је поново забиљежила пораз.

Поново несретно, након почетничких грешака, Зрињски је славио, иако није био бољи тим на терену, ипак искуство и спретност актуелног првака БиХ донијело је веома важну побједу Мостарцима.

недеља, 10. август 2014.

Мићић: Играчи су превише респектовали противника

Захваљујући својим грешкама и збуњеношћу, фудбалери Дрине нису успјели славити у премијерном мечу пред својом публиком у новој сезони.

Пред око 700 гледалаца екипа Зрињског била је боља од зворничког премијерлигаша са 2:1.

субота, 9. август 2014.

Дрина претрпила пораз од Зрињског (фото/видео)

Фудбалери Дрине на премијерном мечу у новој сезони пред својом публиком забиљежили су пораз.

Бољи од Зворничана били су фудбалери мостарског Зрињског, актуелног првака БиХ са 2:1.

Мићић: Спремни смо да се надигравамо

У оквиру 2. кола Премијер лиге Босне и Херцеговине фудбалери зворничке Дрине данас дочекују актуелног првака екипу Зрињског из Мостара.

И поред тога што је екипа из Мостара фаворит, Зворничани не размишљају да се предају и најављују велику борбу за прве бодове.

петак, 8. август 2014.

Кикић: Зрињски пада у Зворнику!

Дрина се није прославила на старту Премијер лиге Босне и Херцеговине у Мостару.

Ипак, у 2. колу имају прилику да се искупе пред својим навијачима и забиљеже злата вриједну побједу.

четвртак, 7. август 2014.

Хусеин Терзић дијели правду у Зворнику!

У суботу и недјељу на програму је 2. коло Премијер лиге Босне и Херцеговине.

Свакако за нас најинтересантнији меч игра се у Зворнику гдје Дрина дочекује шампиона БиХ мостарски Зрињски.

уторак, 5. август 2014.

"Против Зрињског ћемо бити комплетни и вјерујем да ћемо побједити"

Три дана након почетка нове сезоне у којој је Дрина почела са поразом у Мостару, полако се слијежу утисци.

Екипа из већ добро познатих разлога није могла рачунати на седам фудбалера, од тога на пет новајлија, а то су Александар Илић, Дејан Узелац, Милош Филиповић, Ки Хјун Ли и Јанг Вон Ким док су због лакше повреде утакмицу пропустили Стефан Чоловић и Давид Милошевић.

недеља, 3. август 2014.

Мићић: Тријумф Вележа заслужен; Васић: Екипа се није обрукала

Фудбалери Дрине поражени су минималним резултатом у премијерној утакмици у новој сезони Премијер лиге Босне и Херцеговине.

Бољи од Зворничана на свом стадиону био је Вележ из Мостара резултатом 1:0 а гол је постигнут у 46. минуту.

Ослабљена Дрина поражена у Мостару (фото/видео)

Зворничка Дрина поразом у Мостару од екипе Вележа (1:0) започела је овогодишњу сезону, другу у Премијер лиги Босне и Херцеговине.

Зворничани су због проблема око регистрације нових играча и због повреда били лишени услуга чак седам фудбалера, ипак достојанствено су пружили отпор ривалу и уз мало среће могли су да освоје и бод.

петак, 1. август 2014.

Против Вележа без бијеле заставе и без седам фудбалера!

У суботу почиње нова сезона Премијер лиге Босне и Херцеговине а по други пут њен члан је и зворничка Дрина.

Зворничани ће, као и први пут, и сада имати једини циљ а то је опстанак у лиги а свој пут започињу у Мостару против Вележа.