понедељак, 24. октобар 2011.

Четврти пораз Зворничана

Екипа Дрине забиљежила је свој четврти пораз, други на страни, на гостовању у Угљевику од Рудара (0:2). За домаћи тим није наступило пет стандардних фудбалера док је екипа Дрине била комплетна.

Ипак, домаћи су током читаве утакмице били бољи ривали, имали више лопту у свом посједу и створили су доста шанси, од којих су двије завршиле у мрежи Зворничана.

Домаћи су мрежу гостију прво начели у 33. минуту, када је несмотреност у одбрани Зворничана казнио Младен Тодоровић, који је пресјекао једну лопту на тридесетак метара од гола, затим ушао у шеснаестерац и лако савладао голмана Горана Максимовића.

Свој други погодак Тодоровић је постигао у 52. минуту. Акцију су започели Симикић и Јовановић, да би до лопте тада дошао најбољи појединац сусрета, лако прошао кроз одбрану гостију и поново савладао Максимовића.

У 12. колу, које се игра следећег викенда, Дрина ће угостити екипу Лакташа.

ФК РУДАР Угљевик – ФК ДРИНА Зворник 2:0 (1:0)

Стријелац: 1:0 Тодоровић у 33, 2:0 Тодоровић у 52. минуту; Стадион: Градски у Угљевику; Гледалаца: 250; Главни судија: Љубиша Куваља (Србац); Помоћници: Гојко Црнобрња (Бања Лука) и Никола Црнадак (Лакташи); 4. судија: Драган Мејакић (Бања Лука); Делегат: Рајко Брадашевић (Добој); Контролор суђења: Слободан Мицев (Бања Лука); Жути картони: Давидовић, Б. Вуковић (Рудар), Ерић, Рустемовић (Дрина).

РУДАР: И. Вуковић, Костић, Марковић, Радовановић, М. Митровић (од 71. минута Нешковић), Давидовић (од – минута Б. Вуковић), Симикић, Стјепановић, Јовановић (од 77. минута С. Митровић), Цвијић, Тодоровић. Тренер: Зоран Јагодић.

ДРИНА: Максимовић, А. Ивановић, В. Ивановић, Ерић, Симић (од 65. минута Лазић), Здравковић, Рустемовић, Р. Васић, Ђурић (од 60. минута А. Васић), Николић (од 46. минута Илић), Лазаревић. Тренер: Драган Мићић.

Играч утакмице: Младен Тодоровић (Рудар).