недеља, 29. мај 2011.

Побједе омладинаца на крају шампионата (фото)

После јучерашњег краја сезоне за сениоре, данас је спуштена завјеса и на лигашки дио омладинске лиге. На Градском стадиону у Зворнику, у оквиру 27. кола "групе сјевер", Дрина је угостила Звијезду из Градачца и у оба меча је славила.

Кадети су побједили резултатом 2:0 а оба гола за домаће постигао је најбољи стријелац "групе сјевер" Александар Илић, у 46.,из пенала, и 52. минуту. Након 27. одиграних кола кадети су заузели шесто мјесто са 39 бодова. Јуниори су такође били успјешни, славили су са 3:1. Два гола за домаће дао је Един Рустемовић у 44. и 65. минуту а Бобан Ђерић постигао је један гол и то у 13. минуту из пенала. Једини гол за госте постигнут је у 25. минуту. Јуниори су након последњег одиграног лигашког кола на осмој позицији са 32 бода. У укупном поредку клуб који ће напустити лигу је Травник док у потпуности нису још познати учесници завршнице првенства.