недеља, 24. април 2011.

Леотар бољи од Дрине (видео)

Јесенас Дрина је славила са 2:1
Фудбалери Дрине забиљежили су седми узастопни пораз иако су били врло близу освајања једног бода. Дрина је у 23. колу гостовала код екипе Леотара из Требиња и поражена је са 1:0 голом Слободана Кокића у 44. минуту. Леотар је овом побједом скоро сигурно обезбједио опстанак док Дрина наставља да тоне све дубље.

У првом полувремену Дрина је играла сасвим солидно, имала пар добрих прилика преко Крезовића, Кутлачића и Јарановића ипак успјешнији у сва три покушаја био је голман домаћих Миленковић. Најзначајнији тренутак на утакмици десио се пред крај првог полувремена, у 44. минути, када је Кокић шутирао са неких 25. метара а лопта погађа пречку и одбија се у гол Дрине.

У другом полувремену видна је била доминација домаћих на терену ипак без значајних прилика тако да је до краја утакмице остало 1:0. Тренер Драган Мићић, и поред новог пораза (четврти од како је дошао на клупу Дрине),  није крио задовољство игром својих изабраника.

- Леотар је искористио неке своје шансе које је имао, док ми своје шансе нисмо знали искористити, тако да је на крају заслужено и славио. Моји момци су добро одиграли ову утакмицу и задовољан сам данашњим залагањем - каже тренер Мићић.

Леотар Требиње – Дрина Зворник 1:0 (1:0)

Стријелац: 1:0 Кокић у 44. минути, Стадион: Полице, Гледалаца: 300. Судија: Љубиша Врховац (Лакташи). Жути картони: Мандић, Кокић (Леотар), Крезовић (Дрина).

ЛЕОТАР: Миленковић, Вучинић (од 90. Чорлија), Дреч, Радовић, Шараба, Делић (од 46. Бонџић), Кокић, Мандић, Андрић, Стојановић (од 85. Комненић), Кујунџић. Тренер: Драган Спаић.

ДРИНА: Максимовић, Средојевић, Кутлачић, Ћулум, Пребирачевић (од 75. Митровић, Михајовић, Крезовић, Лежаић, Јарановић, Савановић (од 46. Васић), Ђурић (од 64. Ђерић). Тренер: Драган Мићић.

Играч утакмице: Слободан Кокић (Леотар)

Захвaљујемо се колегама са интернет портала www.trebinje.info на дозвољеном преузимању видео извјештаја са суботње утакмице Леотар - Дрина.